Malatya Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malatya ve Malatyalıların Forumu

Akiza Eğitim Akiza Eğitim

2 posters

Malatya'da Dil Kurslarının Yetersizliği

Anket

Yabancı Dil Öğrenmek İster misiniz?

[ 1 ]
    Malatya'da Dil Kurslarının Yetersizliği I_vote_lcap100%Malatya'da Dil Kurslarının Yetersizliği I_vote_rcap [100%] 
    [ 0 ]
    Malatya'da Dil Kurslarının Yetersizliği I_vote_lcap0%Malatya'da Dil Kurslarının Yetersizliği I_vote_rcap [0%] 
    [ 0 ]
    Malatya'da Dil Kurslarının Yetersizliği I_vote_lcap0%Malatya'da Dil Kurslarının Yetersizliği I_vote_rcap [0%] 

Toplam Oylar: 1
    Anket kapatıldı
    hedefkariyer

Malatya'da Dil Kurslarının Yetersizliği Empty Malatya'da Dil Kurslarının Yetersizliği

Mesaj  hedefkariyer Perş. Ağus. 26, 2010 9:18 am

Malatya ilinde eğitim koçluğu yapıyorum,ve özellikle de yabancı dil konusunda şehirde bir eksiklik olduğuna inanıyorum.Bu site aracılığıyla,bu konuda bir tartışma ortamı kurmak istedim.
    dilkolik

Malatya'da Dil Kurslarının Yetersizliği Empty Geri: Malatya'da Dil Kurslarının Yetersizliği

Mesaj  dilkolik Cuma Ağus. 27, 2010 4:58 pm

Kesinlikle Malatya bu konuda oldukça eksik, biz bu konuda vali yardımcısı ile bile görüştük. O bize bir Toefl kursu bile olmadığını söyledi Malatya'da. Dil kursları gerçekten bu konuda oldukça yetersiz.
    hedefkariyer

Malatya'da Dil Kurslarının Yetersizliği Empty Geri: Malatya'da Dil Kurslarının Yetersizliği

Mesaj  hedefkariyer Cuma Ağus. 27, 2010 5:02 pm

dilkolik demiş ki:Kesinlikle Malatya bu konuda oldukça eksik, biz bu konuda vali yardımcısı ile bile görüştük. O bize bir Toefl kursu bile olmadığını söyledi Malatya'da. Dil kursları gerçekten bu konuda oldukça yetersiz.

Bu konuda Eğitim Koçluğu bünyesinde yabancı dil hizmeti vermek istiyoruz.Ayrıca bir İtalyan dan İtalyanca dersi de yenilikler arasında,ama tabii ki destek ve reklam gerekiyor.Üniversite öğrencilerinin bu konuda daha hassas olması gerekiyor,çünkü yabancı dil artık ekstra değil,zorunluluk...

Forum Saati Ptsi Nis. 29, 2024 6:43 pm