Malatya Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malatya ve Malatyalıların Forumu

Akiza Eğitim Akiza Eğitim

İngilizce Öğrenmek Artık Çok Kolay

dilokullari1

İngilizce Öğrenmek Artık Çok Kolay Empty İngilizce Öğrenmek Artık Çok Kolay

Mesaj  dilokullari1 Çarş. Nis. 30, 2014 4:41 pm

İngilizce Öğrenmek Artık Çok Kolay El8tqo

AEC İngilizce Dil Okulları, dil eğitimindeki görüş karmaşasında, öğrenim esnasında oluşabilen karmaşayı ve bunun yanında istikrarsızlığın yol açtığı etkenleri aradan çıkarmak üzere bir program sunarak yabancı dil öğrenmek isteyen kişilere düzgün bir eğitim süreci geçirmelerini hedeflemektedir.

İlk başta tercih ettiği sektör taleplerine karşı olarak yapılan günlük programların akışı, taleplerini karşılayarak iyi yönde tepki alabilen AEC Dil Okulları, emin devam ettiği yolda ilgili kurumların İngilizce eğitiminde kurumsal ve belgeli bir firma olma seviyesine gelmiştir.

Eğitim amaçlı sürdürdüğü kurumda farklı bölümlerde öncelik tercih haline ulaşmış konumunda sürdürdüğü eğitimler, bireye özel dersler veya en çok 6 kişilik sınıflarda gösterilen öğretimler başlangıç İngilizce'sidir.

Avitaion English Center İngilizce Dil Okulları; eğitim kalitesiyle, öğrenim aşamasındaki kişilere üst düzey yeni bir lisan bilgilerini muhteşem şekilde sonuca getirmesini sağlamak amacıyla bütün bilgilerini paylaşmaya devam etmektedir.

Öğrenim süresi boyunca işinde uzman bir eğitim kadrosu tarafından, eğitimde başarmanın başlıca etkenin öğretmen olduğunun bilincinde olan Avitaion English Center Dil kursları, bu konuda özverili ve sorumlu bir şekilde davranmaktadır. Kurumlara ve kişilere özel programlar uygulayarak istenilen zaman içerisinde en iyi şekilde yabancı dil öğrenimi için hazırlanan programlar da öğrencilerin en üst düzeyde eğitimlerini tamamlamasını amaç edinen Avitaion English Center İngilizce Dil Okulları, etkili ve kalıcı bir şekilde hizmet sunmaktadır.

AEC Dil kursları, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ve ‘12 Tüketici Kalite Ödülü almaya hak kazanarak sunduğu ingilizce kurslarının kalite ve sağlamlığını belgelendirmiş ve Havacılık İngilizcesi sektöründeki özenini, kurumsallığını, istikrarlılığını kanıtlamıştır.

Forum Saati Çarş. Mayıs 08, 2024 2:34 am